O firmie:


Nazwa firmy: Teasome Sp. z o.o.

Domena: https://teasome.pl/

Adres: Zakrzowiecka 29

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-376

Telefon: 882550083Opis:


Z oferty firmy dostarczającej najlepsze herbaty, pochodzące z różnych stron świata i od starannie wyselekcjonowanych producentów, korzystać mogą osoby prywatne oraz zarządcy różnego rodzaju obiektów. W tym pierwszym przypadku jest możliwość delektowania się wyśmienitym napojem w zaciszu własnego domu, a także poznania nieznanych do tej pory walorów różnych gatunków herbat, jak biała czy niebieska.

Jeśli zaś chodzi o propozycje dla kawiarni, cukierni czy herbaciarni, to dzięki Teasome mogą one serwować swym gościom wyśmienite napoje, jakich nie dostaną oni u konkurencji. Najlepsza herbata dla gastronomii, dostarczana przez to przedsiębiorstwo, daje zatem klientom gwarancję zainteresowania ich obiektem.

W dodatku firma, tworzona przez pasjonatów, organizuje szkolenia i warsztaty, ze sposobów na przykład parzenia herbaty, chętnie dzieląc się swoją wiedzą. To świetny wybór dla osób chcących zachwycać siebie i swoich gości wyjątkowym smakiem i aromatem najlepszych światowych mieszanek herbacianych.

Data dodania: 26-06-2023

Opinie o Teasome Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)