O firmie:


Nazwa firmy: HYDRO-VOLT

Domena: https://hydro-volt.pl/

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon:Opis:


Nieszczelność instalacji wodnej lub grzewczej to duży problem, który może doprowadzić do zalania budynku, więc firma Hydro-Volt oferuje swoje usługi całodobowo. Dzięki temu rozwiązaniu klient otrzyma pomoc natychmiast.

Fachowcy mają duże doświadczenie i dysponują nowoczesnym sprzętem, np. kamerą termowizyjną i endoskopową, detektorami, wskaźnikami, co umożliwia bezinwazyjne wykrycie nawet niewielkiego wycieku. W przypadku małych usterek pracownicy usuwają je od razu. Natomiast jeśli awaria wymaga więcej pracy, najpierw konsultują się z klientem i ustalają szczegóły dotyczące wymaganych napraw, potrzebnych komponentów oraz ceny. Usługi, takie jak lokalizacja wycieku wody są świadczone w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

Przedsiębiorstwo oferuje także osuszanie budynków po zalaniu, montaż różnego typu armatury łazienkowej, modernizację instalacji elektrycznej i wiele innych. Warto wybrać rzetelną i terminową firmę, która dba o zadowolenie klientów oraz ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Data dodania: 25-06-2023

Opinie o HYDRO-VOLT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)