O firmie:


Nazwa firmy: Delfin Detection & Mapping

Domena: https://www.delfind.pl/

Adres: Solidarności 115

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-140

Telefon: +48 514 778 694Opis:


Przewody elektryczne mogą zawadzać i być prawdziwym utrapieniem w trakcie prac budowlanych czy remontowych. Stąd tak ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac wiedzieć, jak dokładnie przebiegają przewody i na jakiej głębokości się znajdują. Firma Delfin Detection & Mapping zajmuje się profesjonalnym wyszukiwaniem kabli elektrycznych i rur. Wykrywanie przewodów jest dzisiaj dokładne, ponieważ można korzystać z wysoce wyspecjalizowanego sprzętu Leica Geosystem i Geoscanners AB.

Firma stosuje zarówno metodę aktywną, jak i pasywną, by ustalić przebieg nitek kabli. Zajmuje się profesjonalną detekcją i mapowaniem terenu, dzięki któremu prowadzenie prac budowlanych jest dużo łatwiejsze. Jej dodatkową działalnością jest prowadzenie wypożyczalni urządzeń służących do detekcji i mapowania. Na delfind.pl dowiesz się więcej o ofercie tej firmy.

Data dodania: 01-12-2017

Opinie o Delfin Detection & Mapping


Użytkownik lereron napisał:
Profesjonalnie i przy użyciu innowacyjnych metod - tak można w skrócie opisać ofertę tej firmy. Myśle, że każdy kto chce mieć precyzyjne wyniki w wykrywaniu przewodów nie powinien się wahać i właśnie z nimi się skontaktować.
Data: 2018-06-08 12:47:16
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)