O firmie:


Nazwa firmy: DAGA 33 Daniel Gawiński

Domena: https://mitoya.pl/

Adres: Batorego 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-591

Telefon: 792 648 692Opis:


Osoby poszukujące sprawdzonego sklepu, który sprzedaje profesjonalny sprzęt dla fotografów, powinny odwiedzić stronę internetową mitoya.pl. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera produkty pochodzące od renomowanych producentów, np. marki Feelworld, COMICA, Fotoenergia, GGS, Haida.

W ofercie można znaleźć między innymi lampy do fotografii o różnej mocy. Poza tym klienci mogą nabyć wygodne w użytkowaniu parasole z uniwersalnym gwintem, który pasuje do większości żarówek. Proponowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Co więcej, są również lekkie i można je szybko złożyć i rozłożyć, więc nadają się do sesji zdjęciowych zarówno w studiu, jak i plenerze. Oferta obejmuje również blendy w kilkunastu rozmiarach, namioty ze wbudowanymi diodami LED oraz stoły bezcieniowe.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze odpowiednich produktów. Pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Data dodania: 06-12-2022

Opinie o DAGA 33 Daniel Gawiński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)