Tent4RentOpis:

Firma TENT4RENT ma w ofercie różne namioty na wynajem. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wypożyczaniu namiotów eventowych, bankietowych. Propozycja obejmuje namioty ekspozycyjne, weselne oraz imprezowe. Klientom zapewnia się transport namiotu we wskazane miejsce, a także montaż całej konstrukcji. Co ważne, usługi firmy obejmuje wstępne spotkanie na miejscu, w którym miałby zostać postawiony namiot. Cennik wypożyczalni jest przystępny, cena za poszczególne usługi zależy w głównej mierze od rodzaju wynajętego namiotu, a także jego rozmiarów.

W dzisiejszych czasach ludzie coraz chętniej organizują imprezy plenerowe. W ciekawych okolicznościach przyrody czy w sąsiedztwie nienagannej architektury z powodzeniem można zorganizować uroczystość ślubną, przyjęcie weselne, wystawny bankiet, spotkanie rodzinne, spotkanie przyjaciół, imprezę urodzinową.
WWW: https://tent4rent.pl/

Adres: Potocka 13

Kod pocztowy: 01-639

Miejscowość: Warszawa

Tel: 224074242Dnia 2018-10-08 15:23:13 hinowket napisał:
Możliwość wynajmu namiotu na wesele czy inny event od Tent4Rent to wygodny sposób na to by zorganizować imprezę nie przejmując się warunkami pogodowymi. Wystarczy się z nim skontaktować i ustalić o trzeba, przywiozą namiot i zmontują - pełen profesjonalizm.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)