SpecBHPOpis:

Czasami nie można podjąć pracy w danych warunkach, nie założywszy wcześniej obuwia roboczego. Nie jest jednak obojętne, co znajdzie się na stopach pracownika. Sklep internetowy SpecBHP.pl jest idealnym miejscem, by znaleźć wysokiej jakości rozwiązania od najwyżej ocenianych producentów. Ważne jest również to, że oferowane produkty nie kosztują wiele. Dzięki bardzo korzystnemu cennikowi nabywcy mogą bez najmniejszych obaw składać kolejne zamówienia.

Dużą rolę odgrywają materiały, z jakich zostały wykonane trzewiki używane w pracy. Skórzane buty robocze są z punktu widzenia komfortu użytkowania bardzo dobrym rozwiązaniem. Trwałe i wygodne pozwalają czuć się komfortowo nawet po wielu godzinach noszenia, co jest mniej prawdopodobne w przypadku modeli wykonanych z tworzyw syntetycznych. Oprócz tego stopa pracownika może oddychać, co spotyka się również z bardzo pozytywnym przyjęciem.
WWW: https://specbhp.pl/

Adres: Rejtana 53a

Kod pocztowy: 35-326

Miejscowość: Rzeszów

Tel: +48 (17)8523736Dnia 2018-08-10 11:13:07 surdo napisał:
Odzież i buty robocze od SpecBHP są dobrze uszyte i funkcjonalne. Jeśli chcecie zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, to ta oferta jest właśnie po to.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)