Sky HelpOpis:

Rozwój komunikacji lotniczej zrewolucjonizował życie człowieka. W miejsca, do których dawniej podróżowało się całymi dniami, a nawet tygodniami, teraz można dotrzeć w kilka, kilkanaście godzin. Co ciekawe, często w bardzo korzystnej cenie. Nic dziwnego, że podróże zagraniczne stały się tak modne i powszechne – dawniej luksus dla wybranych, dziś porównywalna czy wręcz tańsza możliwość względem krajowych wycieczek (np. nad morze lub do Zakopanego).

Lot to jedno, tymczasem wydatki czekają na miejscu – atrakcje turystyczne, noclegi, jedzenie nie są przecież za darmo. Choćby najmniejsze opóźnienia mogą spowodować przepadnięcie zainwestowanych wcześniej pieniędzy. Dlatego żadnemu pasażerowi nie uśmiecha się wizja opóźnionego lub odwołanego lotu.

Na szczęście europejskie prawo obowiązujące od kilkunastu lat przewiduje odszkodowanie za lot, który został odwołany lub opóźniony z winy przewoźnika. Gdy ma miejsce taka sytuacja, wystarczy złożyć wniosek, ale nie każdy pasażer wie, jak to zrobić i jak nie dać się wyprowadzić w pole sprytnym przewoźnikom. Dlatego warto skorzystać z pomocy firmy skyhelp.pl, która zatrudnia ekspertów doświadczonych w tym zakresie.
WWW: https://www.skyhelp.pl/

Adres: św. Marcin 29

Kod pocztowy: 61-806

Miejscowość: Poznań

Tel: 507 203 400

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)