Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze RoltransOpis:

Nieduże gospodarstwa nie potrzebują potężnych maszyn i wystarczą im nieduże zwrotne urządzenia, które doskonale poradzą sobie na niewielkim areale. Z myślą o takiej gospodarstwach firma ze strony roltrans.eu wyprodukowała rozrzutnik obornika, który choć mały, doskonale radzi sobie w każdych warunkach.

Jest to roztrząsacz jednoosiowy o ładowności 4 ton, który jest zwrotny i doskonale poradzi sobie nie tylko z roztrząsaniem obornika, kompostu, torfu czy nawozu zielonego, ale także sprawdzi się w roli przyczepy do ciągnika, na której można przewozić płody rolne i inne towary.

Standardowo jest on wyposażony w poziomy adapter 2 x kolec lub 2 x ślimak, a na życzenie klienta można założyć adapter mieszany, czyli kolec i ślimak. W standardzie jest też mechaniczny napęd przenośnika podłogowego i 1- lub 2-przewodowy pneumatyczny układ hamulcowy. Maszyna ta wykonana jest z doskonałej jakości metalu odpornego na korozję i uszkodzenia mechaniczne, dlatego posłuży wiele lat. Warto także zajrzeć na podaną stronę, aby zorientować się, jakie opcjonalne wyposażenie dostępne jest do tego roztrząsacza.

Rozrzutnik obornika mały


Dodano: 2019-02-26
WWW: https://www.roltrans.eu/

Adres: Mazowiecka 18

Kod pocztowy: 06-200

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Tel: 29 765 02 54Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)