Idea 07Opis:

Decydując się na otworzenie platformy handlowej w sieci, warto pamiętać o tym, że tylko profesjonalnie przygotowany sklep ma bardzo duże szanse na przebicie się przez konkurencję, a ta jest dzisiaj naprawdę poważna. Przystępna cena sklepów internetowych Prestashop, które przygotowywane są przez firmę IDEA07, idzie zdecydowanie w parze z bardzo wysoką ich jakością i przede wszystkim dużą czytelnością interfejsu dla samego użytkownika.

Firma dopasowuje projekt do potrzeb, może zaimplementować wiele systemów płatności, zająć się optymalizacją SEO czy przygotować interfejs niezwykle intuicyjny dla użytkownika. O doświadczeniu firmy można już teraz dowiedzieć się więcej na stronie idea07.pl. Warto stawiać na usługi profesjonalistów, którzy zajmą się przygotowaniem naprawdę dobrego sklepu w konkurencyjnej cenie.
WWW: https://www.idea07.pl/

Adres: Mokotowska 1

Kod pocztowy: 00-640

Miejscowość: Warszawa

Tel: +48 22 243 43 11Dnia 2018-08-10 09:17:36 renowid napisał:
Idea 07 to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie e-commerce. Współpraca z nimi była bardzo pomocna w stworzeniu mojego sklepu internetowego - wdrożyli wiele przydatnych rozwiązań.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)