fototapetka.euOpis:

Remontując mieszkanie, można wybierać spośród setek tysięcy inspiracji dostępnych w sieci. Odwiecznym problemem wydaje się decyzja pomiędzy farbą a tapetą, szczególnie jeśli w domu są zwierzęta. Każda z tych opcji ma swoje zalety, jak i wady. Nie sposób jednak nie zauważyć, że na popularności zyskują fototapety, które mogą przenieść całe wnętrze w odległy świat. KM STUDIO to firma, która dostarcza wielu możliwości, jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń.

W ich ofercie znajdują się atrakcyjne fototapety do sypialni, których głównym tematem jest natura, miejskie krajobrazy, a także różne materiały, jak pikowana skóra czy stare drewno. Dzięki temu, przebudzając się, można od razu zacząć dzień, patrząc na piękną, rajską plażę lub podziwiając fasady weneckich kamienic, ciągnących się wzdłuż kanałów. Wiele dostępnych motywów i wzorów to gwarancja spersonalizowania każdej przestrzeni.

Sama estetyka to jednak nie wszystko. Firma ta oferuje fototapety wykonane z najwyższej jakości materiałów jak na przykład winyl. Dzięki temu można je łatwo wyczyścić, a także są odporne na uszkodzenia i wilgoć.
WWW: https://www.fototapetka.eu/

Adres: Witosa 10

Kod pocztowy: 64-920

Miejscowość: Piła

Tel: +48 502 481 176Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)