Delfin Detection & MappingOpis:

Przewody elektryczne mogą zawadzać i być prawdziwym utrapieniem w trakcie prac budowlanych czy remontowych. Stąd tak ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac wiedzieć, jak dokładnie przebiegają przewody i na jakiej głębokości się znajdują. Firma Delfin Detection & Mapping zajmuje się profesjonalnym wyszukiwaniem kabli elektrycznych i rur. Wykrywanie przewodów jest dzisiaj dokładne, ponieważ można korzystać z wysoce wyspecjalizowanego sprzętu Leica Geosystem i Geoscanners AB.

Firma stosuje zarówno metodę aktywną, jak i pasywną, by ustalić przebieg nitek kabli. Zajmuje się profesjonalną detekcją i mapowaniem terenu, dzięki któremu prowadzenie prac budowlanych jest dużo łatwiejsze. Jej dodatkową działalnością jest prowadzenie wypożyczalni urządzeń służących do detekcji i mapowania. Na delfind.pl dowiesz się więcej o ofercie tej firmy.

Wykrywanie przewodów


Dodano: 2017-12-01
WWW: https://www.delfind.pl/

Adres: Solidarności 115

Kod pocztowy: 00-140

Miejscowość: Warszawa

Tel: +48 514 778 694Dnia 2018-06-08 12:47:16 lereron napisał:
Profesjonalnie i przy użyciu innowacyjnych metod - tak można w skrócie opisać ofertę tej firmy. Myśle, że każdy kto chce mieć precyzyjne wyniki w wykrywaniu przewodów nie powinien się wahać i właśnie z nimi się skontaktować.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)