BEST CARS RENTOpis:

Zamiast kupować samochód do firmy lub decydować się na leasing, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wynajem długoterminowy samochodów. W Łodzi działa firma mająca szczególnie korzystną ofertę z tego zakresu. Best Cars-Rent oddaje do dyspozycji swoich klientów samochody różnej klasy, wyposażone w rozmaite udogodnienia, zadbane i prezentujące doskonały stan techniczny. Ma też bardzo atrakcyjne ceny wynajmu oraz proponuje rabaty dla stałych klientów.

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z tej oferty, może sam wybrać, jakim samochodem chce się poruszać. Pozwala to na idealne zaspokojenie potrzeb i zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa. Wszystkie samochody posiadają potrzebne pakiety ubezpieczeń, nie trzeba więc zajmować się żadnymi formalnościami - wypożyczalnia wszystko bierze na swoje barki.
WWW: https://www.bestcarsrent.pl/

Adres: Łąkowa 3

Kod pocztowy: 90-562

Miejscowość: Łódź

Tel: 503503972Dnia 2019-05-16 15:50:26 ullalenga napisał:
Jeśli szukacie dobrej wypożyczalni samochodów w mieście Łodzi, to z pewnością taka jest Best Cars Rent. Ich oferta jest elastycznie dostosowana do potrzeb klientów. Nie dziwię się, ze ich usługi cieszą się taką renomą.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)