A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.Opis:

Szukasz wysokiej jakości wyposażenia do swojego laboratorium? Zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie, który umożliwi Ci wykonywanie precyzyjnych badań i analiz? W takim razie już teraz zajrzyj na stronę internetową aga-analytical.com.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą na sprzęt laboratoryjny z najwyższej półki. 
Firma A.G.A ANALYTICAL od dwudziestu kilku lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu do laboratoriów chemicznych. Posiadają w swojej ofercie produkty od najlepszych producentów, docenianych na całym świecie. Dlatego, jeśli potrzebny Ci nowy ekstraktor lub chromatograf, albo jeśli dopiero co urządzasz swoje nowe laboratorium od podstaw, to już teraz zajrzyj na ich stronę internetową i sprawdź ich szeroką ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tam produkty przydatne w Twoim laboratorium i to w dodatku w bardzo konkurencyjnych cenach. Zaufaj ich wieloletniemu doświadczeniu i wybierz sprzęty z najwyższej półki. 

Ekstraktor


Dodano: 2018-03-03
WWW: https://www.aga-analytical.com.pl/

Adres: Wiertnicza 52A

Kod pocztowy: 02-952

Miejscowość: Warszawa

Tel: +48 22 649 10 41Dnia 2018-03-22 11:17:47 Krystian Jaworski napisał:
Dystrybutor posiada w swojej ofercie aparaturę laboratoryjną najlepszych producentów na świecie, jak na polskie warunki to świetna oferta.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)